МОЈ СЕРВИС

Секогаш чекор пред другите!
 x 
Картичката е празна
Недела, 12 Февруари 2017 16:16

Чистење и одржување на деловни и стамбени објекти

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Чистење и одржување на деловни и стамбени објекти

ТИС ТИП ТОП сервис за чистење и одржување на деловни и стамбени објекти со најнова технологија и машини.Располагаме со нова опрема за чистење.... Машината е идеална за чистење на теписони и тапацир во компании за перење ...

 

 Машинско чистење на подна површина; Темелно чистење на тоалети ...

Read 67 times Last modified on Недела, 12 Февруари 2017 16:18

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.